×
Search in service

Wykrojniki rotacyjne

Jest to narzędzie stosowane do wycinania opakowań głownie z tektury falistej na maszynach rotacyjnych. Wykrojniki wykonujemy w najwyższej jakości przy użyciu lasera CNC.

Oferujemy:

  1. Wykrojniki rotacyjne Standard – wykrojniki rotacyjne wypalane są laserowo. Mamy możliwości wykonywania wykrojników o średnicach od 174mm do 800mm. na wszystkie możliwe maszyny rotacyjne (m.in. Martin, Bobst, Gopfert, Curioni, Emba, Prymat, HMB itd.). Nowoczesny park maszynowy gwarantuje najwyższą jakość i dokładność wyginanych i nabijanych do wykrojnika noży, a także wycinanych i naklejanych gum. Wykrojniki rotacyjne można podzielić na wykrojniki wycinające całe opakowanie (wykrojnik pełny) i na wykrojniki służące do wycięcia tylko danej części opakowania (wykrojnik częściowy) – np. skosy klapek, perforacje.
  2. Wykrojniki rotacyjne Premium – wykrojniki dedykowane do uzyskania maksymalnych prędkości wycinania w połączeniu z możliwie największą ilością oczyszczanych odpadów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego oraz współudziale zastosowania materiału PolyMX otrzymujemy idealne narzędzie rotacyjne jakim są wykrojniki Premium.

Polska

Siedziba główna Chespa sp. z o. o.

ul. Opolska 10 A, 47-316, Chorula

+48 77 55 61 700

Wyślij e-mail

Pokaż na mapie