×
Search in service

Polityka jakości

 

Jesteśmy wiodącą w Polsce Firmą prowadzącą działalność w branży zaopatrzenia drukarni opakowaniowych. Posiadamy duże doświadczenie
w sprzedaży farb graficznych i lakierów, klisz fotopolimerowych (form drukowych), wykrojników płaskich i rotacyjnych oraz innych materiałów do wykonywania druku fleksograficznego, offsetowego i rotograwiurowego.

Głównym celem naszej Firmy jest uzyskanie pozycji największego i najbardziej wiarygodnego dostawcy w branży na rynku krajowym. Cel ten realizujemy poprzez zwiększanie zaufania wśród dotychczasowych Klientów oraz pozyskiwanie nowych rynków zbytu i nowych odbiorców. Mając na uwadze ciągły dynamiczny rozwój Firmy powiększamy obszary handlowe poza granice kraju, dążąc do uzyskania stałego wzrostu sprzedaży i osiągnięcia stabilnej pozycji na rynku europejskim.

Naszym celem strategicznym jest:

„Stałe i konsekwentne dążenie do perfekcji w działaniu w celu pełnego zadowolenie Klienta, poprzez oferowanie mu wyrobów i usług najwyższej jakości”

Wiemy, że realizacja naszej strategii wiąże się przede wszystkim ze sprzedażą wyrobów prezentujących najwyższy poziom jakości, który spełnia wymagania, potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów.

Nasz System Jakości ukierunkowany jest na kontrolę sprzedawanych przez nas wyrobów i usług oraz na dostosowaniu ich do wymagań naszych Klientów i innych stron zainteresowanych.

Podstawowym elementem naszej działalności w dążeniu do oferowania najwyższej jakości towarów i usług jest minimalizacja wad, reklamacji i błędów, ciągłe doskonalenie procesów organizacji, a w konsekwencji całkowite zadowolenie naszych Klientów.

W trosce o jakość naszych usług chcemy korzystać tylko ze sprawdzonych
i wiarygodnych dostawców, ponieważ efekt końcowy naszego wyrobu i usługi zależy od jakości dostaw. W związku z dążeniem do zapewnienia wyrobów najwyższej jakości również od naszych dostawców wymagamy, aby ich wyroby w pełni satysfakcjonowały     zarówno nas, jak i naszych Klientów.

Polityka Jakości w naszej Firmie jest realizowana przy założeniu, że za jakość odpowiada nie tylko Zarząd, ale także każdy pracownik, który jest zobowiązany podjąć działania chroniące jakość.

Aby móc zrealizować nasz cel powinniśmy:

–    doskonalić jakość naszych usług,

–    podnosić kwalifikacje i kompetencje pracowników,

–    terminowo dostarczać wyroby zgodnie z wymaganiami naszych Klientów,

–    utrzymywać konkurencyjność cenową,

–    doskonalić System Zarządzania Jakością w sposób ciągły,

–    rozszerzać asortyment sprzedawanych wyrobów,

–    spełniać wymagania Klientów i innych stron zainteresowanych.

 

Wymierne efekty takich działań to:

–    zadowolenie Klientów, pracowników,

–    dobra sytuacja ekonomiczno-finansowa Firmy.

 

W dążeniu do doskonałości naszym hasłem jest:

„Zapewnienie jakości jest sposobem realizacji naszej strategii”.

 

Prezes Zarządu

Marek Siekiera

 

Krapkowice, 31.05.2018r.

 

Polska

Siedziba główna Chespa sp. z o. o.

ul. Opolska 10 A, 47-316, Chorula

+48 77 55 61 700

Wyślij e-mail

Pokaż na mapie