×
Search in service

Sympozjum-2016

Sympozjum Poligraficzne

 

W dniach 16-17.06.2016 odbyło się XIX Symposium Poligraficzne. To wyjątkowe spotkanie, bo wypadające w roku 25-lecia istnienia firmy, odbyło się w gościnnych salach i ogrodzie Hotelu Karolinka w Gogolinie.

Program Sympozjum oddawał szczególny charakter wydarzenia. Podsumowania minionych 25 lat dokonał – rozpoczynając cykl prelekcji – Przewodniczący Rady Nadzorczej Joachim Siekiera. Pokazał najważniejsze wydarzenia z ostatniego ćwierćwiecza oraz wskazał na te, które będą miały wpływ na przyszłość firmy. Następnie Prezes Zarządu Marek Siekiera omówił innowacje technologiczne na przykładach wydrukowanych prac, Przedstawił wydruki opakowań i prac pokazowych przygotowanych na tę okazję oraz na potrzeby Targów Drupa. Wszystkie wydruki wykonane zostały przy użyciu produktów i narzędzi przygotowanych przez naszą firmę przy użyciu najnowszych technologii. Podsumowania samych targów Drupa 2016 dokonał redaktor naczelny Świata Poligrafii Mirosław Pawliński. W bardzo ciekawy sposób opowiedział o kluczowych, najbardziej innowacyjnych nowościach, które mogliśmy zobaczyć w Düsseldorfie.

Po przerwie spotkaliśmy się z dwójką pasjonatów. Pierwszy z nich, Krzysztof Kras z firmy Kras, w barwny sposób przedstawił aspekty nowoczesnego zarządzania w postaci emocji, intuicji i motywacji. Drugi, polski kierowca rajdowy, mistrz Polski i Europy Krzysztof Hołowczyc,  poprzez historię swojej kariery sportowej pokazał nam jak pasja może przerodzić się w sukces ale i jak ciężką pracą i determinacją sukces ten jest okupiony. Tradycyjnie już pojawił się również wątek ekonomiczny. O Polsce, Europie i ich roli we współczesnej gospodarce światowej mówił premier, ekonomista Jan Krzysztof Bielecki. Po wykładzie z przyjemnością odpowiadał na pytania gości. Cykl prelekcji zakończył  dyrektor Chespa Repro Studio Michał Dębecki. Przedstawił wyniki 3 edycji Konkursu Chespa Packaging Design i omówił nadesłane prace. Zwycięzcy poszczególnych kategorii i laureaci nagrody głównej odebrali swoje trofea.

 

Polska

Siedziba główna Chespa sp. z o. o.

ul. Opolska 10 A, 47-316, Chorula

+48 77 55 61 700

Wyślij e-mail

Pokaż na mapie