×
Search in service

SYMPOZJUM 2019

Tegoroczne XXII Sympozjum Poligraficzne odbyło się w dniach 21-22.11.2019 w Hotelu Arkas w Prószkowie pod hasłem „secret side of packaging”. Odkryliśmy nowe możliwości ochrony autentyczności opakowań; pokazaliśmy bowiem dwa sposoby zabezpieczenia autentyczności marki.

Pierwszy – w drukowanym obrazie – związany jest z umieszczeniem treści w strukturze rastrowej i jej odczytywanie za pośrednictwem aplikacji Diginarc. Drugi – w farbie drukarskiej lub lakierze – polega na odczytywaniu kodowanych treści za pomocą detektora oraz aplikacji. Tradycyjnie w programie sympozjum znalazła się nie tylko tematyka branżowa – technologii cyfrowych czy poligraficznych – ale również zagadnienia motywujące do dalszych działań w prowadzeniu firmy, jak również zagadnienia ekonomiczne określające kierunki rozwoju polskiej i światowej gospodarki.

Drugiego dnia Sympozjum umożliwiliśmy zwiedzanie naszych zakładów produkcyjnych klisz fotopolimerowych, farb graficznych oraz wykrojników, Pokazaliśmy również naszą nową siedzibę.

 

Polska

Siedziba główna Chespa sp. z o. o.

ul. Opolska 10 A, 47-316, Chorula

+48 77 55 61 700

Wyślij e-mail

Pokaż na mapie