×
Search in service

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Grupa Chespa działa w branży poligraficznej na rynku krajowym i międzynarodowym.  Działalność Grupy polega na  projektowaniu, produkcji, sprzedaży wyrobów i usług  na potrzeby przemysłu poligraficznego.

Głównym celem Grupy jest:

Stałe i konsekwentne dążenie do perfekcji w działaniu w celu spełnienia oczekiwań i potrzeb Klientów poprzez oferowanie wyrobów i usług
najwyższej jakości.

Strategiczny kierunek to uzyskanie pozycji największego i najbardziej wiarygodnego dostawcy w branży oraz osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku europejskim
i międzynarodowym. Strategię realizujemy poprzez zwiększanie zaufania wśród dotychczasowych Klientów oraz poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców i rynków, uwzględniając w prowadzonej działalności społeczną odpowiedzialność biznesu.

Polityka zobowiązuje do zapewnienia jakości oferowanych wyrobów i usług; bezpiecznych oraz higienicznych warunków pracy, w tym eliminowania zagrożeń i ograniczania ryzyka; ochrony środowiska, w tym zapobiegania zanieczyszczeniom;  spełniania wymagań prawnych i innych wymagań oraz do zapewnienia higieny produkcji podczas prowadzonych procesów.

Polityka stanowi również zobowiązanie do ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością, systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, systemu zarządzania środowiskowego oraz do doskonalenia w obszarze higieny produkcji.

Spełnienie powyższych wymagań oraz ciągłe doskonalenie  związane są ze zobowiązaniem do aktywnego udziału kadry zarządzającej oraz pracowników.

Zarząd Grupy Chespa

 18.03.2022r.

Polityka ZSZ Pl

Polska

Siedziba główna Chespa sp. z o. o.

ul. Opolska 10 A, 47-316, Chorula

+48 77 55 61 700

Wyślij e-mail

Pokaż na mapie