×
Search in service

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Grupa Chespa działa w branży poligraficznej na rynku krajowym i międzynarodowym.  Działalność Grupy polega na  projektowaniu, produkcji, sprzedaży wyrobów i usług  na potrzeby przemysłu poligraficznego.

Głównym celem Grupy jest:

Stałe i konsekwentne dążenie do perfekcji w działaniu w celu spełnienia oczekiwań i potrzeb Klientów poprzez oferowanie wyrobów i usług
najwyższej jakości.

Strategiczny kierunek to uzyskanie pozycji największego i najbardziej wiarygodnego dostawcy w branży oraz osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku europejskim
i międzynarodowym. Strategię realizujemy poprzez zwiększanie zaufania wśród dotychczasowych Klientów oraz poprzez pozyskiwanie nowych odbiorców i rynków, uwzględniając w prowadzonej działalności społeczną odpowiedzialność biznesu.

Polityka zobowiązuje do zapewnienia jakości oferowanych wyrobów i usług; bezpiecznych oraz higienicznych warunków pracy, w tym eliminowania zagrożeń i ograniczania ryzyka; ochrony środowiska, w tym zapobiegania zanieczyszczeniom;  spełniania wymagań prawnych i innych wymagań oraz do zapewnienia higieny produkcji podczas prowadzonych procesów.

Polityka stanowi również zobowiązanie do ciągłego doskonalenia systemu zarządzania jakością, systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, systemu zarządzania środowiskowego oraz do doskonalenia w obszarze higieny produkcji.

Spełnienie powyższych wymagań oraz ciągłe doskonalenie  związane są ze zobowiązaniem do aktywnego udziału kadry zarządzającej oraz konsultacji i współudziału pracowników.

Zarząd Grupy Chespa

 18.03.2022r.

Polityka ZSZ Pl

Polska

Siedziba główna Chespa sp. z o. o.

ul. Opolska 10 A, 47-316, Chorula

+48 77 55 61 700

Wyślij e-mail

Pokaż na mapie