×
Search in service

Atramenty inkjetowe NanoJet

 

Firma Chespa jest wiodącym  producentem farb graficznych oraz szerokiej gamy płynnych produktów, które pomagają w codziennej pracy drukarni.

W naszej ofercie posiadamy również, atramenty serii NanoJet.

Nasze ekosolwentowe atramenty znakomicie współgrają z ploterami, marki Roland, Mutoh, Mimaki oraz wszystkimi innymi maszynami wyposażonymi w głowice Epson DX5, DX6, jak i chińskimi odpowiednikami tych głowic. Cechują się wysoką odpornością na promieniowanie UV oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne, a także na zarysowania mechaniczne. Ich skład chemiczny został opracowany w najnowocześniejszym Laboratorium, dlatego są bezwonne, dzięki czemu znakomicie nadaje się do pomieszczeń bez wyciągów przemysłowych.

Oferujemy również atramenty Mild, Hard, Latex oraz UV wraz z wszelkimi primerami z serii DIGI-PRIMER, nadające się do tej technologii druku na drewnie, aluminium i szkle. Proponujemy również serie DIGI-LAM – laminaty płynne do zabezpieczania wydruków w postaci Gloss, Semi-Matt, Matt.

Jako producent wyżej wymienionych produktów jesteśmy gotowi, aby w naszych laboratoriach przygotować produkty według indywidualnie sprecyzowanych wymagań.

Oferujemy również serwis ploterów na miejscu u Klienta, a w ramach pierwszego serwisu dodatkowo filtry do głowic gratis.

Zapraszamy do współpracy Dystrybutorów oraz klientów indywidualnych:

nanojet@chespa.eu

kom. +48 532-415-788

 

 

Polska

Siedziba główna Chespa sp. z o. o.

ul. Ks. Fr. Duszy 5 47-303 Krapkowice

+48 77 442 9700

+48 77 466 3711

Wyślij e-mail

Pokaż na mapie